Reklamácia tovaru


Čo ak dorazil tovar poškodený?

Pri preberaní zásielky si dobre skontrolujte jej obal a stav výrobku. V prípade doručenia poškodenej zásielky tovar odmietnite prevziať z dôvodu doručenia poškodenej zásielky. Odporúčame túto situáciu nahlásiť e-mailom na adresu reklamacie@mobilovyraj.sk


Náležitosti pre uplatnenie reklamácie dodaného poškodeného tovaru

  • - Reklamáciu poškodených zásielok zasielajte e-mailom spoločne s fotodokumentáciou (nafoťte poškodený výrobok, vrátane obalu).
  • - Do e-mailu uveďte číslo predajného dokladu (faktúra) alebo číslo objednávky.
  • - Popíšte okolnosti pri odovzdaní výrobku a okolností pri akých bolo zistené poškodenie.


Získali ste nekompletný alebo iný výrobok?

Pokiaľ Vám domov dorazil iný výrobok, než ktorý ste si objednali, alebo sa nezhoduje popis na predajnom doklade s popisom výrobku, kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie na e-mail reklamacie@mobilovyraj.sk. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že výrobok nie je kompletný.

Do e-mailu uveďte nasledujúce informácie

  • - číslo objednávky alebo faktúry
  • - priložte fotodokumentáciu výrobku
  • - popis produktu, ktorý Vám bol doručený

Pracovníci reklamačného oddelenia Vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať a poradia Vám, ako situáciu čo najrýchlejšie a bez zbytočných vedľajších nákladov vyriešiť.


Náklady spojené s reklamáciou

Ak reklamačné oddelenie uzná, že Vaša reklamácia je oprávnená, alebo nie je možné tovar z dôvodu neodstrániteľnej poruchy opraviť, máte nárok na náhradu nevyhnutných nákladov spojených s vybavením reklamácie. Ide predovšetkým o poštovné za zaslanie tovaru na výmenu/opravu. Na náhradu týchto výdavkov však nemáte nárok v prípade, že bude Vaša reklamácia odmietnutá a považovaná za neoprávnenú.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom postupu pri reklamácií alebo potrebujete zistiť, v akom stave sa Vaša reklamácia nachádza, zavolajte nám alebo zašlite dotaz na adresu reklamacie@mobilovyraj.sk. Radi Vám poradíme!